pavelkrois@pohybzdrave.cz
+420 606 077 637

Pavel Krois

trenér a terapeut metody SM Systém

Jmenuji se Pavel Krois a sport se stal nedílnou součástí mého života. Od svých 5 až do 23 let jsem se věnoval fotbalu na závodní úrovni. Mám za sebou nejvyšší ligové soutěže, a to jak v týmu FC Hradec Králové, tak v klubu RMSK Cidlina Nový Bydžov.

V současné době se fotbalu věnuji již pouze rekreačně, a to díky Hanspaulské lize. Baví mě, když je pohyb různorodý a všestranný, takže nejen fotbal, ale i jízda na kole, tenis, lyže, běh či plavání  patří mezi mé oblíbené sportovní aktivity, kterým se ve svém volném čase rád věnuji.

Zobrazit mé služby

Vzdělání z oblasti sportu

Instruktor fitness (Fitpraha)
0%
SM Systém (MUDr. Richard Smíšek)
0%
The Power of Kettlebell (Euforie Academy)
0%
Advanced Kettlebell (Euforie Academy)
0%
Primal Move I. a II. (Aréna Pavly Kladivové)
0%
Stoj na rukou (Euforie Academy)
0%
Osobní a kondiční trenér pro potřeby sportovců a sportovních klubů (FTVS)
0%
Balanční pomůcky (Martin Iterský)
0%
TRX (Martin Iterský)
0%
Vzpírání (Tomáš Kejík)
0%
Gymnastické kruhy (Euforie Academy)
0%

Moje cesta k Vám, aneb hledání odpovědí

Stejně jako každý sportovec i já mám zkušenosti s různými zraněními. Z těch nejhorších mohu zmínit přetržení křížového vazu v koleni, které skončilo operací.

Vždy mě v té souvislosti napadlo – proč se to stalo a bylo možné tomu nějak předejít?

Dnes vím, že je.

Začal jsem se zajímat o to, jak cvičit správně tak, aby mělo cvičení pro mé tělo skutečný přínos, nikoliv destruktivní efekt.

Odpovědi na mé otázky mi jako první pomohl najít pan MUDr. Richard Smíšek, autor metody SM Systém neboli Spirální stabilizace páteře.

Jsem nesmírně vděčný za to, že jsem měl tu možnost pracovat v Rehabilitačním a vzdělávacím centru Smíšek. Právě tady jsem se učil poznávat, jak by měl náš pohybový aparát správně fungovat a jak lze předejít bolesti zad, přetížení pohybového aparátu, nepříjemným úrazům a následným operacím.

Uvědomoval jsem si, že chceme být nejen zdraví, ale také dobře vypadat. Proto jsem se rozhodl své znalosti týkající se zdravého pohybového aparátu doplnit kurzy z oblasti fitness, kondiční přípravy a dalším vzděláním.

Spolupráce s kvalitními lékaři a fyzioterapeuty je u mě samozřejmostí.

Sportovat se musí nejen s chutí a optimismem, ale také zdravě.

Děkuji, že mě doporučujete:   

 Logo_FB  225x225_instagram